Úvod/Nabídka služeb


Nové stránky

Ať už máte velkou firmu, malou firmu, nebo jste chovatelé zvířat či začínající modelka, není třeba vynakládat velké peníze, chcete-li se prezentovat na internetu.


Individuální design

Ke každé zakázce přistupuji tak, jako bych ji tvořila sama pro sebe. Kladu proto důraz na originalitu a kvalitu. Líbivý design nestačí. Je potřeba i validní kód, relevantní klíčová slova apod. Současně je pro mne důležité vytvářet prezentace praktické a intuitivní pro ovládání.


Návrh zdarma

Vždy vytvořím návrh zákazníkovi zdarma. Pokud se návrh nelíbí, neplatí za něj nic, já si jej ponechám pro případnou další editaci v budoucnu.


Příjemná cena

Cenu si stanovíme předem, a pokud nedojde ze strany zákazníka k navýšení požadavků, nenavýší se ani předem sjednaná cena.


Super rychlá doba realizace

Pokud znám požadavky zákazníka, jsem schopna návrh zaslat do 3 dnů. Celou webovou prezentaci jsem schopna dokončit do týdne, opět záleží na dodaných materiálech.


Vzdálená? ... přesto blízká

Komunikace se zákazníkem skoro vždy probíhá přes emaily a telefonicky. Není potřeba osobní kontakt.


Podílíte se na tvorbě svých stránek

Dokud není prezentace zcela hotová, máte možnost ji celou "prozkoumat" u mne na doméně, online si ji "ošahat". Máte možnost se vyjádřit k celému návrhu, než je dokončen. Tak předcházím nepochopením.


Aktualizace stránek

Za příznivý poplatek nabízím aktualizaci nově vytvořených stránek. Úpravy provádím nejpozději do 48 hodin od obdržení podkladů. Výhodou aktualizace ode mne je udržování stránek "v původním duchu a bez chyb".


Potřebujete pomoci s grafickým návrhem ?

Chcete nové webové stránky, vytvořit logo, reklamu, přání, nebo vyfotit kočičky ?

Neváhejte mne kontaktovat pro nezávaznou nabídku

Rychlý kontakt

Nikola Arcanidu, DiS.


+420 776 559 889

email

Brno


IČO: 05854849

Neplátce DPH

evidující úřad: Magistrát města Brna


Číslo účtu: 77889944/2010

Reference

  • Moje osobní zkušenost s paní Nikolou Arcanidu je skvělá, ona byla v začátcích mého chovu. I díky její precizní práci na webových stránkách a vkusné grafice měly mé kočky dobrou prezentaci hned od začátku. Pracuje ve dne v noci. Neumí říci NE :-) Pokud jsem kdykoliv potřebovala rychlou radu či aktualizaci klubového nebo soukromého webu, byla na blízku. Když jsem se rozhodla pro nový kabátek stránek po pěti letech, nový web byl hotový do druhého dne. Přáníčka, koláže vrhů nebo jiná oznámení světu často předčí mé představy.  Spolupracujeme spolu už léta a rozhodně na tom nehodlám nic měnit ani do budoucna.
  • "Oceňujeme úžasný přístup k zákazníkovi a trpělivé jednání. Děkujeme za rychlé a citlivé zpracovaní designu stránek nově vznikajícího e-shopu s ohledem na nabízené zboží a potenciálního zákazníka. Za naši firmu veliká spokojenost."
    Lékárna Janovská, PharmDr. Tomáš Rysl, Ph.D